samsung galaxy s9 fiyatı

<iframe width = "640" height = "360" src = "https://www.youtube.com/embed/6_8hhF50xEQ" frameborder = "0" İki şirketin şu an uygun çip üzerinde çalıştığını ve Snapdragon 835 ve Galaxy S8 hattında yaptığımız gibi başka bir dönem geçirdiğini düşünebiliriz. Google Goggles gibi, orijinal metin içeriği yerine aynı yazı tipi stilinde İngilizce çevirisi de göründü. Bu video, bugünün daha önceki yayınlarında kapladığımız durumları göstermektedir. Video Galaxy S9'u her yönden açığa çıkaran bir kişiyi sergiliyor. Lilac Purple, ikili için ilginç bir renk versiyonu. Geçmişte sadece birkaç gün bir videoda ima edildi. Ana ayarlamalardan biri, ana ekran panellerine veya uygulamalarınıza göz atın, ister panorama modunda şimdi de telefonunuzu kullanabilmenizdir. Bununla birlikte, başlıklarından biri de gülünç fiyatlarıdır. Model, dünyanın dört bir yanındaki akıllı telefon pazarındaki lider pazar liderleri arasında yer alıyor. Gerçekte, bu Android telefonun son sözü olmalı. Samsung S9 fiyatı kulaklık girişi ile küçük bir değişiklikten etkilenmeyecektir, ancak canavar Samsung S9 kenar telefonumuzun herhangi bir jakı olmadığını hayal etmek kolay ve kabul edilemez.

Cep telefonunun özellikleri arasında tam HD kararıyla Snapdragon 845 işlemci bulunan 5.48 inçlik bir gösteri bulunuyor. Galaxy S9’un muhtemelen yeni Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisi ile ilk büyük sistem olacağı konusunda oldukça olumluyuz. Bu yeni uzmanlık, daha büyük bir klavye, yeni emoji, daha hızlı arama sonuçları, fazladan Bixby-ness ve bir sürü ilave olacak. Bazı müşterilerin ses kalitesinin tecrübeli ses dosyalarının enfes tadına uygun olmadığını ünlü olsa da, S9’un ses kalitesi ortak kullanım için yeterlidir. Ve telefonun hafif düz tasarımı zar zor koptuğunda bile görüntü standartlarını iyileştirin. Eğrisel Muazzam AMOLED 18.5: 9 gösterisi, 4GB RAM, 3000mAh pil ve OIS’li mükemmel Speed ​​Twin Pixel 12 megapiksel otomatik odak f / 1.5-f / 2.For sensör. Bu aslında şirketin gelişimini ve üretimini hızlandırmasını zorlayabilir. Şirketin eğrisinin ilerisine ne zaman geldiğini ya da ‘puck muhtemel nerede olacak, nerede’ hatırlattı. Samsung Galaxy S9 resmi olarak 25 Şubat’ta tanıtıldı ve Samsung’un olasılıkla onunla birlikte olan bazı resmi donanıma sahip olacağını umuyoruz. Ancak şimdi hikaye ve tarih Samsung için açık ve olumlu olarak, 2018 yılının başında sonraki Galaxy’ye sahip olabiliriz.

Ayrıca, dış belleğe düzgün şekilde yerleşmeyi destekleyeceğim. Söylenti fabrikası, yolumuza yöneltecek olan değişken bir açıklık ayarlı kamera satın aldığımıza inanıyor. Çoğunlukla gördüklerimize dayanarak iğneyi olumlu bir şekilde bu kavrama hücresel fotoğraf metriği için iyimser bir rotada hareket ettirdikleri görülüyor. Perakende kutusu ayrıca, “Super Gradual-mo” dan bahsediyor; Galaxy S9’un filmleri 1000 fps’de alabileceğini ima ediyor – tıpkı Sony Xperia XZ Premium gibi. Neyse ki, bu iki çerçeve seçenekleri Galaxy S9 koleksiyon modellerinde bulunabilir. Böylece, Unpacked 2018 uygulamasında bir değişiklik ve 3D modelleri indirmek için bir proxy gerekiyordu. Samsung’un bu yeni amiral gemisinin ekrana sırasıyla Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus için sırasıyla 5.8 inç ve 6.4 inç boyutlarında muhteşem görünen “Edge to Edge Infinity Display” deniliyor. Yeni özelliklerin çoğu oldukça müşteri odaklı görünüyor, ancak Samsung, dijital kamera donanımlarının iş ayarlarında nasıl kullanıldığını, ilk müdahale edenlerin veya imalatçıların dikkatini çektiğini belirtti. Bonus olarak, Samsung Disney ile ortaklık kurdu ve AR’ye Mickey ve Minnie’yi getirdi.

Ticaret açığı, şirketlerin gösteri salonunda gösterilenden daha erken bir tarihte ilan etmeleri nedeniyle yaygındır. Donanım geliştirmeleri kesinlikle aranacak bir şey. Bu özelliklerin bir kısmı büyük olasılıkla açıkça görülürken, bazıları da o kadar belirgin değildi. Bu belirgin değil ve S8’in zaten küçük ön çerçeveleri olduğunu aklınızda tutmanız gerekiyor. Performans, Snapdragon 845 ile öngörülen darbeyi alıyor ancak S9 Plus ayrıca, küçük S9’un 4 samsung s9 plus kılıf GB. Neyse ki, samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak S9 Plus’ın parmak izi okuyucuya ulaşmak rahattır. samsung galaxy s9 fiyat plusIsamsung galaxy s9 fiyatı samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak, büyük oranda camdan yapılmış olduğundan, bu davayı düşünmek isteyebilirsiniz. İkisini de kaybetmek istemiyorlar. Chip Qualcomm, örneğin% 30 daha yüksek enerji verimliliği vaat ediyor. 499, buna ek olarak düşünülemez bir değere benziyor. Evo Kontrolü – Daha fazla güvenlik.

Leave a Reply