Parmak izi algılayıcısı yeri: parmak izi okuyucuları telefonun ortasına, dijital kamera modülünün hemen altına gelir. Önde gelen 8 megapikselli dijital kamera Samsung taraftarları için etkileyici olmayacak, ancak sızıntı desteği son derece yavaş hareketli 960FPS video ile konuşacak. S9 telefonun kilidini açmak ve markanın yeni Samsung “genişletilmiş gerçeklik” emojisini kontrol etmek için otomatik konsantre ve gelişmiş yüz tanıma özelliğine sahip 8MP cep telefonuna sahip bir dijital kamera ile geliyor – temelde bir yüzünün 3D karikatür baskısı. Kullanıcı gereksinimini karşılayan şirketin Galaxy s9’da Android 8.0 Oreo verme kararı aldığını görmek için bizi şaşırtan en iyi şey, 8. sürümün dahili olması. İşlemciye doğru daraltmanın aksine telefonlar için çeşitli ölçütler kullanarak sonuçlar Galaxy S9 Plus’ı yenen iPhone 8 ve iPhone X ile oldukça karşılaştırılabilir bir şekilde kaldı. Ayarlanabilir ve kararlı, sadece iPhoneunuz için değil ayrıca iPad, Android ve GoPro için de uygundur. Biraz deney yapmamız lazım ve sonuçlar başlangıçta oldukça etkileyici. Bununla birlikte, 3.5mm kulaklık girişi bulunmuyor ve analog sesin ve yalnızca Bluetooth ve USB Type-C alternatiflerinden kaçınmak için ilk Sony telefonunu kullanıyor.

Xperia XZ Superior, Sony hayranlarının göz kamaştıran ekranını, güçlü balığı ve katı pil ömrünü bir araya getiren amiral gemisi akıllı telefonu olabilir. Bu şu anda gerçekten sorunlu görünmeyebilir, ancak AREmojis’in VR’de hızlıca büyük bir yere sahip olacağından şüpheleniyoruz (sanal gerçek). TPU’nun yumuşak kauçuklu iç katmanına sahip olmanızı ve eller serbest işlevselliğe sahip olmanızı sağlar. Artı boyutlu 128GB S9’a Voda’nın önde gelen tedarikçisi Aylık £ 49 için 40GB bilgi ve 121.99 £ peşin fiyatına sahiptir – ayrıca TV Now, Spotify veya Sky Sports aktiviteleri Mobile’a ücretsiz erişime sahiptir. Bu Hybrid Double SIM seçeneği, ilk kez Almanya’daki müşteriler için edinilebilir gibi görünüyor. AR Emoji: samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak, müşterilerin görünen, işlev gören ve onlar gibi görünen bir emoji yaratmalarını sağlar. Samsung Galaxy S9, yepyeni Qualcomm Snapdragon 845 veya Avrupa ülkelerindeyseniz Samsung’un kendi Exynos 9810 çipi ile donatılmış olarak geliyor.

Samsung Galaxy S9 vs Telefonun genel görünümü ve hissi geçen yılın Galaxy S8 sürümlerine oldukça benziyor. Toplu ceplerimizdeydi ve ziyaretimizin son birkaç günü boyunca her yere dolaşmaya başladı. Eminim Galaxy S9’un selefi üzerinde geliştirilmiş olması, daha iyi bir ekran, geliştirilmiş bir dijital fotoğraf makinesi ve güncel bir işlemci olması gerekiyor. Altındaki satırda gerekli yakalama işlemi var. Andrew burada doğrudan para birimi tutar. Ancak bir sorun bulacaksınız: – Bu Akıllı Tarama, Apple’ın Face ID’den daha güvenli olabilir mi? Bu, kaputun altında heyecan verici bir serbest bırakmaya neden olabilir, ancak S9’un görünümünün yakında koleksiyonun önceki tekrarlamalarına son derece benzeyeceğine inanılıyor. S8 koleksiyonu. Bu yazıda, GalaxyS9 özellikleri, maliyet, bırakma süresi ve Galaxy telefonun arkasında ne durduğunu tartışacağız. Galaxy S8, neredeyse taburcu edilmesinden 10 ay sonra Android 7.0 Nougat’ı gerçekleştirmeye devam ediyor. Krissler’e göre, kesinlikle hiçbir şey yeni değilse, Galaxy S9’un Akıllı Tarama işlevini kesmek için bir aşama yok.

galaxy s9 plus kılıf ile nereden ve nasıl kullanılacağıyla ilgili sorularınız varsa, bizi şu numaradan arayabilirsiniz: kendi web sayfamız.

Leave a Reply