Samsung Galaxy S9 çıkış tarihi, yaklaşmakta olan cihazın en ilgi çekici alanlarından biri olabilir. Galaxy Note8, Samsung amiral gemileri için ikili kameralar çıkardı ve S9, takım elbisesinin ardından geldi. Üstün stili ve fiyatı haklı çıkarmak için basit olan ve fantastik bir kamera kurulumuna sahip olan üst düzey bir teknik belgeyi birleştirerek, amiral gemisi karşılaşmalarını sağlarken çok sayıda amiral gemisini de alt üst eder. Samsung Galaxy S9 – S8 stiline karşı yenilikler? Büyük Stil Değişiklikleri veya Küçük İyileştirmeler? Samsung, 2017 yılında kendini yere attı ve Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus ile büyük başarı elde etti. Akıllı telefon sektöründe bir TechRadar tedarikine uygun olarak, Samsung cihazının fiyatı daha yüksek olabilir. Evde o acımasız ses sisteminiz varsa, Galaxy S9 ile özelliklerinden tam olarak yararlanmak mümkündür. Bu daima, akıllı programın bir sonraki kilitlemenin etkili olmasını sağlamak için hatalarından anlaması anlamına geliyor.

samsung galaxy s9 plus özellikleriÖnümüzdeki amiral gemimizle bağlantılı ek söylentiler, telefonun 3 katmanlı görüntü detektöründen oluşan bir arkadan monte çift kamera sistemi ekleyebileceğini gösteriyor. HMD, yılın MWC’sine çeşitli lezzetler için bir Nokia telefonu tedarik etti. Samsung Galaxy S9’un dış tasarımı değişmeden kalmaya devam ederse ya da tam da Samsung Galaxy S8’e benziyorsa, hikaye telefonda artık aynı değil. Çinli telefon üreticilerini takdir etmelisin. galaxy s9 kılıf ekran görüntüsü tarayıcısına güvenmeyin. Galaxy Notice 8’de, iris tarayıcının biraz daha hızlı olduğunu, ancak olması gerektiği kadar daha az iyi olduğunu gözlemledim. Şirket hangi gazetelerin reklamcılık kriterlerini tam olarak karşıladıklarını belirtmedi ancak not edilmelidir ki, değer ticareti aylık taksitlerle veya bir taşıyıcı kredisi ile değil, bir dönemlik bir çekle geri döndü. Ticari olarak, işletme, Galaxy S9 ürün satışlarının öncekinden çok sevilen Galaxy S8’den daha iyi performans göstereceğini öngörüyor.

Dikkat: Ars Technica, satış pazarlama programları aracılığıyla bu yazı ile bağlantılardaki ürün satışları için tazminat ödeyebilir. Bu ürün, dokunmatik yüzey veya klavye olarak kullanılmalarına izin vererek telefonu düzgün hale getirir. Ve Alexa’yı okyanus ses dosyalarını gerçekleştirmesi için bilgilendirmek için Amazon Fire Television Stick’inizden yararlanın. İkincil telefoto zum objektifi, portre resimlerinin kullanılması ve bok sonuçlarının iyileştirilmesine yardımcı olan bir ayarlanmış f / 2.4 diyaframı spor yapıyor. Geniş diyafram açıklığına sahip bir zoom lensi, düşük ışıklı fotoğrafçılığa kesinlikle yardımcı olacaktır. Huawei, F / 1.6’da en hızlı objektifleri (Mate 10 Professional’da) elde etti ancak S9’un zum objektifi şimdi S8’den% 28 daha fazla aydınlatma sağlıyor. Huawei, 1. gerçek dizüstü bilgisayarını geçen yıl zar zorla açtığında, biraz daha yararlı bir MacBook benzeri görünüyordu. CES “ilk açık görünümü” nedeniyle. Bu nedenle, Galaxy S9’un, Samsung’un aynı zaman çizgisiyle gelmesi halinde 2018’de Ocak ya da Şubat’ı başlatmaya hazırlandığını görmek için başlayabiliriz.

samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S9’un tüm unsurları parmak izi algılayan teknolojileri camın altına yerleştiriyor. 18.5: 9 oranında bir faktör oranına sahip olan son derece AMOLED ekran, bir metal çerçeve ve eğri ön ve arka cam paneller. Galaxy S8’in piyasaya çıkışında 689 £ ‘lık maliyetin üzerinde bir artış var. Bazı kurtarılabilir formatta Galaxy S9 firmanın daha önceki amiral gemisinden Galaxy S8’den farklı değil. Galaxy S9 tek bir balığı ile birlikte kalacak. MoKo, Galaxy S9 için son derece koruyucu bir üstünlük getiriyor. Aslında S9 ile olan durum, önceki modeline neredeyse benziyor. Kesinlikle, rakiplerinin çoğunun ekranlarını bile üretiyor, bilhassa bu Apple’da yer alıyor. Bununla birlikte, bunların en önemlileri, S8’in kendiliğinden yanması konusundaki beceriksiz kabiliyetiydi. Özellikle serbest bırakma zamanını içeriyorsa samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak, bazı belirli desenleri takip etmeyi seven bu marka türü olacak.

Leave a Reply