İkinci el telefonların artan popülaritesi, satış stratejisini ayarlayıp ayarlayamayacağını düşünerek Samsung’u sunuyor. Söylemeye gerek yok, Samsung serbest bırakma etkinliğinde ilgili tüm bilgileri verecektir. Ne yazık ki, tipik S8 veya S8 Avantajı, suya dayanıklı olacaktır; zira popüler, dayanıklı Enerjik, bir kez yeni konsept ile bir kez daha başlayacaktır. İçeride DEX, uzun süreli oturumlarda telefonu soğutacak aktif bir fan ile birlikte gelir. Telefonu, tüm köşelerin güvenli bir şekilde yerine oturduğundan emin olun. Synaptics ayrıca bir ekran içi tarayıcı duyurdu ve sadece OLED değil, ayrıca “sonsuzluk ekranı” (Samsung’un S8 ekranını çağırdığı gibi) ve yüksek beş üreticinin yaptığı bir cep telefonunda kullanıldığını belirtti. Birçok Android tedarikçisi amiral gemisi akıllı telefonlarında 6 inçlik 18: 9 ekranlar kullanmayı seçti ancak Xperia XZ2’nin ekran boyutu LG G6’nın ekran boyutuna uyuyor. Samsung’un geçtiğimiz günlerde, gelişmekte olan ekran parmak izi tarayıcısının altına girdiğini duyduk ve açıkçası cep telefonunun bagajında ​​bulacak.

samsung galaxy s9 plus

Galaxy S9 ve S9 Ayrıca bazı farklılıklar var. IPhone X’in yüksek dinamik menzilli görüntüleri işleme biçimine benzer, farklı ışık derecesi temalarında üç resim çekerek bunları birleştirerek daha zengin, çok daha dengeli bir görüntü oluşturun. Sizin tarafınızdan, Galaxy S9’a girmediğiniz bir şey sağlayan başka bir cep telefonu keşfedilmeyecek ve Galaxy S8‘e kıyasla daha pahalıya sahip olmasına rağmen, iPhone X özelliklerine göre halen ucuz. Bu işlevler Samsung Galaxy S9’u geçen yıl sağlamış olanlardan sadece bir arttırıcı nitelikte olacak mı? Lilac Mor renkli samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak Galaxy S9, Mercan Parlak mavi ve Gece Karanlık Karanlık. Kore merkezli ETNews’den yapılan yazılı bir rapor, Galaxy S9’un bahsedilen kaynakların stereo konuşmacılarla ilk Galaxy S ahizesi olacağını belirtti. Muhtemelen kamera özelliklerinde dikkate değer başka dikkat çekici yükseltmeler olacaktır. Bunun gerçekleştiği yerlerde ve tüketici el kitaplarına vb. Ihtiyacınız olduğunda lütfen bize e-posta atın ve mümkün olan yerden bir dijital kopyasını verelim. Bip sicilleri olarak da adlandırılırlar; bir tüketici kablosuz olarak alfanümerik metin mesajları alabilir veya alabilir. Intel, 2018 yılının ilk 1 / 2’sinde üniversitelere ve araştırma kuruluşlarına ulaşmak için planlanan “Loihi” adlı kendi kendini inceleyen AI çipini yarattı. Benzer şekilde, MediaTek, GADGETS Show’da (CES) 2018’de AI çip modelleri tanıttı.

Samsung, daha önceki Galaxy sürümlerinde olduğundan daha güvenli ve daha iyi çalışması için, göz tarama teknolojisinde büyük gelişmelere odaklanıyor. İşte Samsung’un bana gerçekte neye benzediğine göre, varsayılan olarak bana teklif ettiği şeylere bir göz attı. Akıllı telefonunuzu estetik açıdan çok daha hoşa götürmekle birlikte, durum da tutmanın daha kolay olmasına yardımcı oluyor. Bunu, yukarıda bahsedilen Standing Up Cover’un kendi özelliklerinin çoğuyla aynı düşünün, ancak çok fazla bir koruma artışı ile düşünün. Belki de Samsung, Galaxy X ve Galaxy S9’u daha önce biraz daha erken başlattı; bir miktar daha Apple müşterisini kazanma arzusuyla. Bu, sadece T-Mobile’ın faturalı veya şirket planları arasında, gerçekten de ön ödemeli müşterileri kullananlara aittir. Ayrıca Samsung’un sosyal ağ Weibo leakster arasında, Samsung’un 5 inçten daha düşük akıllı telefonu sonsuzluk Gösterim stilinde çalışmakta olduğunu belirttiği arasında doğrulanıyor.

Yeni amiral gemisi akıllı telefonlar başlangıçlarından önce “sıkıcı” olarak damgalanmıştı, çünkü Samsung bu yılki yeni Galaxy S9 nedeniyle son yılın Galaxy S8 tasarımını tekrar kullanmayı seçmişti. Lansman zamanından önce, samsung galaxy s9 fiyat ISamsung Galaxy S9 Kapak S9’un çevrimiçi paylaşımıyla ilgili birçok dedikodudan oluşan bir sürü var. Aslında, kablosuz Bluetooth kulaklıklar, bağlantı kurulması için herhangi bir geleneksel kablo sistemine ihtiyaç duymadıklarından, bireyler için nimet olacaktır. Bununla birlikte, pek çok farklılık var ve bunlardan en önemlisi bir ikili kamera kurulumunun varlığı ve arkaya bakan parmak izi okuyucularının bulunması olabilir. En kısa sürede sizi uyarması gerekiyor – bu özellikler bir kez daha Samsung tarafından doğrudan değil ve gerçekten tanınmış olarak kabul edilmemelidir. S9’da görülen aynı diş çıkarma problemleri yaşanmayacak olan S9 için birkaçı var. Önümüzdeki ay Paris’teki yeni amiral gemisini gerçekten başlatıyor. Resim, illüstrasyon nedenleriyle taklit edildi. Yüksek çerçeveli kamera ve ekran koruması.

samsung galaxy s9 kılıf ile nerede ve nasıl çalışabileceğinizle ilgili herhangi bir sorununuz olduğunda, Bize web sitemizle.

Leave a Reply